Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Ви вибрали:
Вид:
Брифи Вид

У даній категорії немає товарів.

Якщо у вас широкі стегна, і ви хочете скоригувати їх лінії, то купити труси брифи стане вам ідеальним рішенням. Це такі вироби, які мають повнорозмірну задню та передню частини, але низьку талію. Вони нагадують шортики, тому утримують стегна та сідниці у формі, допомагаючи виглядати привабливо, приховувати недоліки.

У нашому інтернет-магазині брифи представлені у широкому асортименті. Це виключно якісна білизна, популярна в Україні. Ми пропонуємо найкращі ціни на продукцію, але в жодному разі не на шкоду якості. Також купити у нас будь-який товар ви зможете, не виходячи із дому.

Характерні риси

Жіночі трусики брифи є унікальним і вкрай вдалим поєднанням боксерів і сліпів. Така білизна універсальна, вона підійде практично для будь-якого випадку. Його характерні риси:

  • Широкі бічні лінії. Вони за розміром приблизно такі ж чи трохи менші, ніж задня частина. Тому стегна будуть напружені та згладжені;
  • Повністю закриті сідниці. Хоча зустрічаються еротичні моделі, в яких нижня частина сідниць трохи відкривається. Вона обрамляється мереживним оздобленням, тим самим підкреслюючи привабливість жіночих стегон;
  • Знижена талія у передній частині. Спереду труси не доходять до пупка приблизно на 5-7 см (залежно від моделі). Тому таку білизну часто вибирають дівчата, яким подобаються носити брюки чи спідниці із низькою посадкою.

Також можна відзначити мінімальну кількість швів. Оскільки ми працюємо тільки з відповідальними виробниками, але в нашому каталозі ви не знайдете незручних виробів, які натиратимуть або доставлятимуть інші види дискомфорту.

Коли вдягати?

Жіночі трусики брифи багато хто називають універсальними, оскільки вони можуть бути одночасно зручними та еротичними. Такі вироби можна надягати для будь-якого випадку. Наприклад:

  1. На тренування. Вони будуть надавати додаткової впевненості, оскільки будь-яка модель трусів брифи утримують стегна, не даючи їм розпливатися.
  2. На роботу. Вони комфортні, не стискають рухів.
  3. На романтичні побачення. Спеціально для таких випадків у нашому магазині представлені мереживні брифи. А для додаткового ефекту можна вибрати продукцію із прозорими вставками.

Модель не підходить тільки для комплектації з обтягувальною білизною через характерні лінії швів, що виділяються. У нашому магазині ви зможете замовити будь-яку модель брифа. Ми гарантуємо високу якість за низької вартості.