Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Ви вибрали:
Вид:
Цілісні (злиті) Вид

У даній категорії немає товарів.

Якщо ви соромтесь демонструвати тіло на пляжі, або у вас є недоліки фігури, то можна купити цільний купальник, щоб сховати все, що не хочеться показувати іншим. На даний момент такі вироби представлені в широкому асортименті. І в нашому каталозі ви зможете вибрати та купити гарні купальники за гранично низькими цінами.

Які бувають фасони?

Насправді в нашому інтернет-магазині представлено безліч фасонів. Модні тенденції не стоять дома, практично кожен сезон з'являються модні лінійки від різних виробників. Але найпоширенішими в Україні є такі:

  1. Класичні. Вони характеризуються простотою фасону, ними відсутні декоративні елементи. Іноді вони можуть доповнюватися мініатюрними та ледь помітними прикрасами. Але при використанні класичного злитого купальника ви завжди будете модними, адже такі моделі ніколи не старіють.
  2. Романтичні. Ці моделі відмінно підійдуть сором'язливим дівчатам. У них досить висока вартість, але вони одночасно підкреслюють красу володарки, та приховують усі інтимні вигини, роблячи її більш загадковою та недоступною.
  3. З перемичкою. Назвати цей виріб закриваючим можна важко. Це стандартне бікіні, але з'єднане перемичкою у передній частині. Відмінний варіант для солідних жінок, які стежать за своєю фігурою.

Можна також замовити злитий купальник, який приховуватиме недоліки. Такі вироби доповнюються рюшами, оборками, мініатюрними спідницями чи складками на нагрудних філіжанках. Тим самим вдається підкреслити переваги, приховати недоліки, наприклад, збільшити стегна або намалювати талію пояском.

Підбір за фігурою

Красиві закриті купальники дійсно виглядатимуть привабливо лише в тому випадку, якщо вони правильно підібрані по фігурі. Найстрункішим жінкам найпростіше, адже вони зможуть підібрати будь-який фасон. І всі моделі будуть привабливо виглядати.

Пишним дамам краще купити закритий купальник жіночий з мінімальним набором прикрас. Такі декоративні елементи візуально виділяють місце, де розташовані. А повним жінкам такі акценти робити не можна.

Дівчатам, які хочуть візуально збільшити стегна або груди, найкращим варіантом стануть моделі з оборками у відповідній ділянці. Такі жіночі купальники потрібно вибирати виключно якісні, виготовлені з добрих матеріалів. Якщо заощадити, то при намоканні рюші та волани будуть некрасиво липнути до тіла.

У нашому магазині можна замовити будь-яку модель. Ми знижуємо ціни не на шкоду якості, а співпрацею з відповідальними виробниками та постачальниками безпосередньо.