0 (800) 337-283
(безкоштовно)

Як вибрати бюстгальтер: 3 секрети для кожної жінки

Nov 03, 2021
0 Коментарів

При правильно підібраному бюстгальтері зміниться ваше тіло і життя стане щасливим. Білизна відповідного розміру надає можливість ідеального поєднання комфорту з красою тіла, зберігаючи природну форму.


Як визначити розмір бюстгальтера

Більшість жінок роблять покупки бюстгальтера за розміром, який їм хотілося б носити, а не того, що їм насправді підійшло б. І, як правило, куплена білизна має менші чашки, а довжина пояса більше, ніж мірка. Визначити свій розмір можна за допомогою таблиці, яка є в кожному магазині нижньої білизни. Як підняти груди в бюстгальтері?

Щоб зрозуміти суть мірок остаточно, проведіть правильні виміри розмірів. Може статися так, що після вимірювання розмір 75В зміниться на інший розмір - 70С. Справа в тому, що сітка розмірів у виробників різна, відрізняється за багатьма параметрами. А ще важлива причина, що ваші груди вважається унікальною в порівнянні з іншими тілами. Нам потрібен бюстгальтер підтягуючий груди.

Замір обхвату грудей

Руки направте ліктями вниз, стійте прямо. Сантиметрову стрічку направляйте строго по горизонталі та щільно притискайте по виступаючим соскам грудей. Кращий результат вийде, якщо хто-небудь допоможе вам, але можна і самій виміряти себе.

Вимірюється відстань обхвату грудей і розмір під грудьми. У багатьох країнах розмір позначають за своєю шкалою. Купуючи Американське або Французьке білизна підбирайте ліф, відповідний вимірам таблиці в магазині.

Вага в різні періоди життя жінок змінюється, з цієї причини купувати необхідно з новими мірками. Не можна прив'язуватися до старих розмірів. Якщо вага коливається в порівнянні з минулим роком і становить різницю в 3 — 5 кг, треба виміряти своє тіло знову і врахувати нові розміри. Після цього йдіть в магазин.


Як проводити примірку

Потрібно заздалегідь розташовувати часом для примірки не одного, а з десяток різних фасонів бюстгальтерів, виконані різними виробниками. Рекомендується брати класичну модель, у якій гладкі чашки. Вибір зупиняйте на жорстких або м'яких моделях, аби ви відчували себе комфортно. Коли визначитеся з точним розміром, починайте примірку інших фасонів.

Для продовження мірки:

  1. Взяти відповідну за розміром модель, яку вибрали за результатами примірки, наприклад, 75 в.
  2. Наступну модель взяти меншого розміру в поясі, але з великим об'ємом чашок, тобто 70 С.
  3. Тепер попросіть у продавця модель, у якої чашки меншого розміру, тобто 70 в.
  4. Ще вибрати екземпляр, у якого великий розмір чашок, тобто 75С.
  5. З останньої пари приміряти той бюстгальтер, у якого великі розміри та пояса, і чашок, тобто 80 С. 


Кожен ліфчик оцінювати за трьома параметрами: поясу, чашках і бретелях

Приміряючи ліф, застібки гачків зачепите на крайній лівий ряд. Такий варіант вважається нормальним і зручним станом. Річ у тому, що тканина на поясі бюста в процесі експлуатації розтягується до 5 см., і це нормально. Тоді й доведеться гачки переміщати на інші застібки.

Посадка ідеального ліфа

Бюстгальтер призначений в 90 % для того, щоб підтримувати груди на тілі, а в 10 % — груди підтримується бретелями. Необхідно враховувати щільну посадку пояса для обхвату м'язи грудей, але не повинні залишатися врізалися сліди на плечах. Підіймати руки, робити нахили без зміщення пояса по тілу. Якщо ви відчули зміщення ліфа, то попросіть замінити на менший розмір від попереднього ліфчика.

Зі спини під застібкою можна ввести всього два пальці, не можна три та більше, тому що через деякий час після шкарпетки пояс переміститься наверх. Розташовувати його потрібно правильно-положення по горизонтальній лінії. Перша Примірка дасть відчуття тугуватого пояса - це нормальний стан.

Підбираємо розмір чашок

Тканина ліфчика зверху збирається в зморшки та складки, то його слід поміняти, візьміть чашки менші в порівнянні з першим типом. При перетиску грудні м'язи, якщо утворюються "валики" в пахвах, ліфчик не годиться. Потрібно взяти чашки більшого розміру. Ліф з кісточками повинен прилягати, обхоплюючи груди - з обох сторін. При розташуванні кісточок в нахльост, хоча б трохи, вам також буде потрібно збільшити розмір ліфа.

Правильна добірка бретелей

Бюстгальтер створений не тільки для підтримування грудних м'язів, але і розрахований для того, щоб підняти їх. Провівши простий тест, визначте чи правильно займає положення ліфчик. Середня частина, розташована від плечового суглоба до ліктя, вказує на рівень знаходження найвищої частини грудей.

Опущена вниз чашка вимагає підтяжки бретелей. Довжина бретелей регулюється щодня. Але запам'ятайте: якщо бретельки врізалися в плечі та пояс підвівся на спині, слід негайно поміняти бюстгальтер на свій розмір. Поверни собі красу тіла.


Правильно обраний ліфчик допомагає візуально зменшити масу тіла на 3-5 кг., якщо ви купуєте бюстгальтер з кісточками або без них, запам'ятайте: при розмірі ваших грудей формату С і більшого буде потрібно посилення у вигляді додаткової підтримки. Коли бретельки починають спадати, скористайтеся покупкою спеціального з'єднувача бретелей на спині бра — екс тендер. Якщо ви ніяк не зважитеся, який вибрати ліф, 75 або 80, то візьміть ліфчик з великими чашками, а потім переробіть його в ательє. Укорочений пояс зробить груди всім на заздрість.

Іноді буває груди з різними розмірами чашок, тоді вам слід скористатися класичним бюстгальтером з формованими чашками, які приховають різницю. У чашку, де розмір грудей трохи менший, додати вкладиш з силікону або поролону.

У всіх спеціалізованих магазинах надають додаткові безкоштовні вставки, звані вкладишами. У ліфчику всередині вшиті кишеньки для регулювання розміру, коли вставка з однієї чашки перекладається в іншу кишеню. Короткий ліф можна потім збільшити. У магазинах продають подовжувачі застібок, і проблема буде вирішена.

Супутні товари
Коментарів: 0
Залиште коментар

Немає коментарів