0 (800) 337-283
(безкоштовно)

Історія бюстгальтера: все про походження до сьогодні

Nov 01, 2021
0 Коментарів

Бюстгальтер пройшов через різні етапи, як і більшість предметів одягу, які ми носимо сьогодні.

У класичній Греції та Стародавньому Римі жінки вже носили щось схоже на бюстгальтер: вони надягали своєрідний пояс. Більш того, цей одяг був символом цивілізації, тому що її не носили варварські народи.

У 16 столітті жінки носили корсети з металу, при цьому груди стискаються і піднімаються. Корсет носили трохи понад 300 років, незважаючи на дискомфорт і проблеми зі здоров'ям, які він викликав.

У 19 столітті був створений предмет одягу, схожий на сьогоднішній бюстгальтер. Елегантні жінки того часу носили корсети з китової кістки і мережив, які були вкрай незручні, але Мері Фелпс цікавив не комфорт, а зовнішній вигляд.


У 1913 році вона купила дорогу вечірню сукню для світської вечірки. Це плаття оголювало контури її корсета, тому місіс Фелпс за допомогою своєї французької покоївки зробила лаконічний бюстгальтер без спинки з двох білих хусток, стрічки та мотузки. Друзі, захоплені цією імпровізованою моделлю, такою легкою і практичною, отримали одну в подарунок. Лист від незнайомця, що містить гроші і замовив таку ж модель, змусив Мері Фелпс прийняти рішення про реєстрацію свого винаходу в патентному бюро. Ця ідея виявилася настільки вдалою, що вона відкрила магазин бюстгальтерів.

Пізніше Іза Розенталь вдосконалила роботу Мері Фелпс, додавши різні розміри, щоб кожна жінка могла вибрати варіант, найбільш підходящий для її грудей. Сьогодні її розмірна сітка, заснована на розмірах чашок A, B, C і D, як і раніше в силі.

Факти про бюстгальтери

Що стосується здоров'я, то відомо, що дуже великий відсоток жінок носить бюстгальтер неправильного розміру, що може викликати біль у грудях. Тому необхідно усвідомлювати важливість вибору правильного бюстгальтера відповідно до потреб кожної жінки, а також з урахуванням його призначення (комфорт, спорт, вагітність, вихід у світ...). Наприклад, не рекомендується носити бюстгальтери із заниженою талією під час сну або занять спортом.

Деякі експерти стверджують, що носіння бюстгальтера протягом усього дня збільшує ймовірність виникнення патологій молочної залози, бо ускладнює лімфатичну циркуляцію грудей.

Для запобігання обвисання грудей важливіше, ніж носіння бюстгальтера, піклуватися про шкіру навколо грудей. Адже вона повинна бути зволоженою і не повинна піддаватися значним змінам в обсязі або різким рухам. Це можуть порушити мікросв'язки, що підтримують груди.

Існують дуже суперечливі думки щодо використання бюстгальтера. Важливо пам'ятати, що кожна жінка повинна сама думати про це і вирішувати, використовувати їх чи ні, коли і з якої причини, завжди пристосовуючись до своїх власних потреб.

5 фактів про бюстгальтер, які Вас здивують

 1. Існують Історичні дані, які говорять, що перші види бюстгальтерів з'явилися ще з 4500 р. До н. е.
 2. У 60-ті жінки спалювали бюстгальтери як символ жіночого звільнення.
 3. Зараз різноманітність розмірів величезна, може бути до 150 різних комбінацій,
 4. Наші бабусі називали бюстгальтер бюстгальтером і / або поясом.
 5. Після більш ніж столітнього життя бюстгальтер продовжує вважатися і визнаватися найсексуальнішим і спокусливим жіночим предметом одягу з усіх.


Типи бюстгальтерів

Як ми бачимо, жінки носять бюстгальтери вже давно, і завдяки нововведенням та інноваціям, які були зроблені, сьогодні ми можемо насолоджуватися широким вибором типів бюстгальтерів.

Тепер найцікавіше: які бувають бюстгальтери і який з них підходить саме мені?

 • Монофіл, він же спейсер-це бюстгальтер максимально комфортний в носінні і виконаний з ультрасучасного полотна. Його головна особливість-підкреслити природну красу жіночих грудей. Завдяки мультифіламентним ниткам чашка пропускає повітря і швидко сохне.
 • Формована чашка - це створена з поролону чашка. Виконана за допомогою формування під пресом при високій температурі, вона ідеально підходять під облягаючий одяг.
 • М'яка Чашка на каркасах. Такі бюстгальтери відносяться до класичного вигляду. Вони дозволяють показати дійсні обсяги вашого бюста, якщо немає необхідності його візуально збільшити. Чашки виготовляється з тонкого полотна, мережива, без використання поролону. М'яка Чашка на каркасах дозволяє підтримувати груди і насолоджуватися комфортом при носінні.
 • Безкаркасний бюстгальтер-його ще називають бюстгальтер без кісточок. Він буває, як з м'якими, так і з поролоновими чашечками. Відмінно виконує основні функції бюста. Чудово показує себе при носінні, не тисне, не здавлює і не натирає шкіру. Відмінно підлаштовується під зміни форми і розміру грудей.
 • Дубльована і напівдубльована чашки. У цьому типі бюстгальтерів, чашка ущільнена декількома шарами тканини або ж тонким поролоном. Сама чашка повністю дубльована, так само, як і її нижня частина.
 • Балконет. Головна особливість цього типу бюстгальтерів є їх форма. Груди як би перебувати на»балкончику". Балконети можуть бути виконані як з push up, так і без.
 • Анжеліка-різновид бюстгальтера балконета, груди лежать як би на "балкончику". У бюстгальтері Анжеліки виділяється пряма лінія декольте, що робить її максимально відкритою у верхній частині. Для неї характерний широкий корсаж і максимально широко поставлені бретелі.
 • Push up-це один з найпоширеніших видів бюстгальтерів. Ключовою особливістю є наявність додаткової внутрішньої подушки, які підіймати і візуально збільшують груди. Такий вид бюстгальтера підходить для власниць маленької та невеликої грудей.
 • Спортивний (Sports bra) - це спеціалізована конструкція для бюстгальтера. Вона дозволяє підтримати жіночі груди під час фізичних тренувань. Ці бюстгальтери міцніше ніж звичайні і краще фіксують положення грудей. В процесі пошиття використовуються спеціалізовані тканини. Пояси виконують в більш щільному варіанті з широкими бретелями і плоскими швами. Ліфи виробляються як з багатофункціональними застібками, так і без них, також можуть бути на кісточках і без них. Рекомендується до носіння з будь-яким розміром грудей.


Ідеальний варіант-купити бюстгальтер, який найкраще відповідає вашим смакам. А надівши його ви відчуваєте себе найбільш комфортно. Без сумніву, бюстгальтер-це необхідний предмет одягу.

Ми сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною при покупці бюстгальтера в нашому магазині.

Коментарів: 0
Залиште коментар

Немає коментарів