Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Ви вибрали:
Вид:
Для годування Вид

У даній категорії немає товарів.

Пропонуємо вашій увазі красиві і зручні бюстгальтери для мам, що годують. У нас ви можете недорого купити комфортну білизну, яка подбає про гігієну та зручність. В асортименті моделі, які не тільки комфортні в носінні, а й красиві, актуальні в нинішньому році.

Навіщо окремий ліфчик для годування?

Ви не єдина жінка, яка ставить таке запитання. Вся справа в тому, що до 36-38 тижнів організм підготувався до вироблення молока. Тому звичні бюстгальтери доведеться на якийсь час відкласти, тому що вони не розраховані на обтяження грудей. Найчастіше прості ліфи мають тонкі бретельки та пошиті із синтетичних тканин. Результат носіння такої білизни під час вагітності та годування – дискомфорт.

Бюстгальтер, призначений для матерів-годувальниць, допоможе зберегти форму і зовнішній вигляд грудей. Завдяки чашці, що відкривається (на кнопках), годувати малюка можна не знімаючи ліф, що дуже зручно не тільки вдома, але в дорозі.

Ліф скроєний таким чином, що навіть у процесі годування, він підтримує обидві молочні залози.

Асортимент

Пропонуємо купити ліфчик для годування за найвигіднішою ціною! У каталозі знайдете моделі, як на маленькі, так і на великі груди. Ми реалізуємо тільки правильні жіночі бюстгальтери для годування, які:

  • допоможуть підтримати груди, завдяки чому в майбутньому ви не зіткнетеся з відвисанням її та появою розтяжок;
  • забезпечать зручність під час годування – щоб дати груди малюкові, не потрібно знімати ліф, достатньо «відкрити» чашку (на кнопках);
  • можна носити цілодобово;
  • допоможуть зняти болючі відчуття в період годування;
  • мамологію рекомендують носити для профілактики маститу.

Цінова політика

У каталозі знайдете як бюджетні, так і преміальні позиції. Ми розширюємо асортименти. Пропонуємо якісні моделі від провідних виробників. У нас ви можете замовити бюстгальтер для годування як маленьких, так і великих розмірів.

В асортименті білизна для молодих мам, яка не тільки комфортна і практична, але й красива. Навіть у період вигодовування малюка ви виглядатимете бездоганно!

Інтернет-магазин «Ябносила» - це територія низьких цін, широкого асортименту та індивідуального підходу. Для швидкого пошуку товару, що цікавить, рекомендуємо скористатися фільтром, вказавши цікаву вартість, бренд і не тільки.